Koninklijke Wessanen nv maakt bekend dat Richard Lane President en Chief Executive Officer wordt van Wessanens Noord-Amerikaanse activiteiten. Hij volgt Alec Covington op, die de functie van CEO bij Nash Finch Company heeft aanvaard, een vooraanstaand Amerikaans voedingsdistributiebedrijf.
Richard Lane heeft uitgebreide ervaring, zowel internationaal als nationaal (VS), op het gebied van verkoop en distributie van voedingsmiddelen. Hij kan bogen op een carrière van ruim dertig jaar waarin hij diverse leidinggevende functies heeft bekleed, onder meer bij Frito-Lay, PepsiCo Food Systems, Ameriserve en Supervalu. Zijn uitvoerige curriculum vermeldt onder andere distributie van snackproducten, foodservice-distributie en distributie van kruidenierswaren voor de retailsector. Momenteel is hij President van Supervalu’s Eastern Region waar hij leiding geeft aan een groothandelsdistributie-organisatie die gekoelde, bevroren en andere producten met een omzet van USD 2,7 miljard levert aan 700 retailers. In de loop van zijn carrière heeft hij herhaaldelijk aangetoond over de kennis en kwaliteiten te beschikken, die nodig zijn voor de implementatie van strategieën gericht op omzetverhoging, kostenverlaging en verbetering van de klantenservice.
Alec Covington heeft in de afgelopen jaren met succes leiding gegeven aan de omslag bij Tree of Life. Hij transformeerde het bedrijf van een verlieslijdende activiteit tot een afgeslankt, efficiënt en concurrerend bedrijf. Deze prestatie is niet onopgemerkt gebleven en daardoor heeft hij de kans gekregen CEO te worden van een Fortune 500-bedrijf.
15:26 Sopheon maakt minder verlies in 2005
16:22 Aegon verhoogt hypotheekrente
| Gerelateerde berichten | ||
|
|
28-10-2008 | Wessanen ziet winst achttien procent dalen |
|
|
31-10-2007 | Wessanen boekt hogere winst in derde kwartaal |
|
|
25-09-2007 | Koninklijke Wessanen voltooit aandeleninkoop |
|
|
13-09-2007 | Friesland Bank: Kopen Wessanen |
|
|
20-08-2007 | Wessanen sluit verkoop Tree of Life niet uit |
|
|
01-08-2007 | Wessanen: divisies vertonen groei |
|
|
03-07-2007 | Wessanen rondt oprichting nieuw snackbedrijf af |
|
|
15-06-2007 | SNS Bank: Bijkopen wessanen |
|
|
13-06-2007 | Friesland Bank: Wessanen (houden) |
|
|
30-05-2007 | Slechtdraaiende fabriek dreef Wessanen in armen Habek |
|
|
09-05-2007 | Wessanen benaderd voor overname |
|
|
09-05-2007 | Sterke winststijging Wessanen |
|
|
27-04-2007 | Wessanen kondigt aanvang inkoop eigen aandelen aan |
|
|
19-04-2007 | Bestuursvoorzitter van Wessanen mag aanblijven |
|
|
13-04-2007 | Wessanen en Rabo fuseren diepvriessnack-activiteiten |
|
|
Print dit bericht |
|
|
Schijf u in voor onze nieuwsbrief |
|
|
Meer informatie over Wessanen |
|
|
Download jaarverslag van Wessanen |
| Huidge koers | |
| Wessanen |
2,6
|
| -0,57% | |